ERJ6ENF17R4V
MFR.Part #
ERJ6ENF17R4V
JLCPCB Part #
C409981
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS