ERJ6ENF1783V
MFR.Part #
ERJ6ENF1783V
JLCPCB Part #
C3025644
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS