ERJ6ENF16R0V
MFR.Part #
ERJ6ENF16R0V
JLCPCB Part #
C413247
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS