ERJ6ENF1691V
MFR.Part #
ERJ6ENF1691V
JLCPCB Part #
C416821
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS