ERJ6ENF15R8V
MFR.Part #
ERJ6ENF15R8V
JLCPCB Part #
C409972
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS