ERJ6ENF1582V
MFR.Part #
ERJ6ENF1582V
JLCPCB Part #
C416818
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS