ERJ6ENF1541V
MFR.Part #
ERJ6ENF1541V
JLCPCB Part #
C416817
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS