ERJ6ENF1500V
MFR.Part #
ERJ6ENF1500V
JLCPCB Part #
C413265
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS