ERJ6ENF14R7V
MFR.Part #
ERJ6ENF14R7V
JLCPCB Part #
C2091300
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.7Ω 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS