ERJ6ENF1433V
MFR.Part #
ERJ6ENF1433V
JLCPCB Part #
C409966
Description
-55℃~+155℃ 125mW 143kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS