ERJ6ENF1432V
MFR.Part #
ERJ6ENF1432V
JLCPCB Part #
C409965
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS