ERJ6ENF1402V
MFR.Part #
ERJ6ENF1402V
JLCPCB Part #
C2077244
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS