ERJ6ENF1373V
MFR.Part #
ERJ6ENF1373V
JLCPCB Part #
C3932928
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS