ERJ6ENF1304V
MFR.Part #
ERJ6ENF1304V
JLCPCB Part #
C413341
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS