ERJ6ENF1270V
MFR.Part #
ERJ6ENF1270V
JLCPCB Part #
C2077872
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS