ERJ6ENF1242V
MFR.Part #
ERJ6ENF1242V
JLCPCB Part #
C3025649
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS