ERJ6ENF1213V
MFR.Part #
ERJ6ENF1213V
JLCPCB Part #
C2077833
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 125mW 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS