ERJ6ENF1151V
MFR.Part #
ERJ6ENF1151V
JLCPCB Part #
C409948
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS