ERJ6ENF1074V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ6ENF1074V
JLCPCB Part #
C3025651
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.07MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS