ERJ6ENF1071V
MFR.Part #
ERJ6ENF1071V
JLCPCB Part #
C2077409
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS