ERJ-6DQJ8R2V
MFR.Part #
ERJ-6DQJ8R2V
JLCPCB Part #
C3967421
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS