ERJ-6DQJ7R5V
MFR.Part #
ERJ-6DQJ7R5V
JLCPCB Part #
C4188198
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS