ERJ-6DQJ5R6V
MFR.Part #
ERJ-6DQJ5R6V
JLCPCB Part #
C2086388
Description
-55℃~+155℃ 5.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS