ERJ-6DQJ2R7V
MFR.Part #
ERJ-6DQJ2R7V
JLCPCB Part #
C4024878
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS