ERJ-6DQJ2R2V
MFR.Part #
ERJ-6DQJ2R2V
JLCPCB Part #
C2087334
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS