ERJ-6DQJ1R0V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-6DQJ1R0V
JLCPCB Part #
C2086664
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS