ERJ-6DQF5R6V
MFR.Part #
ERJ-6DQF5R6V
JLCPCB Part #
C2074567
Description
-55℃~+155℃ 5.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS