ERJ-6DQF3R9V
MFR.Part #
ERJ-6DQF3R9V
JLCPCB Part #
C2087756
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS