ERJ-6DQF2R2V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-6DQF2R2V
JLCPCB Part #
C2087698
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS