ERJ-6CWJR024V
MFR.Part #
ERJ-6CWJR024V
JLCPCB Part #
C3968714
Description
-55℃~+125℃ 24mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS