ERJ-6CWJR022V
MFR.Part #
ERJ-6CWJR022V
JLCPCB Part #
C2088971
Description
-55℃~+125℃ 22mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS