ERJ-6CWJR020V
MFR.Part #
ERJ-6CWJR020V
JLCPCB Part #
C4093018
Description
-55℃~+125℃ 20mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS