ERJ-6CWJR010V
MFR.Part #
ERJ-6CWJR010V
JLCPCB Part #
C2081257
Description
-55℃~+125℃ 10mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS