ERJ-6CWFR030V
MFR.Part #
ERJ-6CWFR030V
JLCPCB Part #
C2088801
Description
-55℃~+125℃ 30mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS