ERJ-6CWFR027V
MFR.Part #
ERJ-6CWFR027V
JLCPCB Part #
C2093019
Description
-55℃~+125℃ 27mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS