ERJ-6CWDR015V
MFR.Part #
ERJ-6CWDR015V
JLCPCB Part #
C3991976
Description
-55℃~+125℃ 15mΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS