ERJ-6CWDR013V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-6CWDR013V
JLCPCB Part #
C2089528
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 13mΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS