ERJ-6BWJR068V
MFR.Part #
ERJ-6BWJR068V
JLCPCB Part #
C2089148
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 500mW 68mΩ Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS