ERJ-6BWJR036V
MFR.Part #
ERJ-6BWJR036V
JLCPCB Part #
C4182707
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 36mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS