ERJ-6BWFR024V
MFR.Part #
ERJ-6BWFR024V
JLCPCB Part #
C2084559
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 24mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS