ERJ-6BWFR013V
MFR.Part #
ERJ-6BWFR013V
JLCPCB Part #
C4069862
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 13mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS