ERJ-6BQJ8R2V
MFR.Part #
ERJ-6BQJ8R2V
JLCPCB Part #
C2088989
Description
-55℃~+155℃ 330mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS