ERJ-6BQJ6R8V
MFR.Part #
ERJ-6BQJ6R8V
JLCPCB Part #
C2089007
Description
-55℃~+155℃ 330mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS