ERJ-6BQJ6R2V
MFR.Part #
ERJ-6BQJ6R2V
JLCPCB Part #
C2089028
Description
-55℃~+155℃ 330mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS