ERJ-6BQJ2R2V
MFR.Part #
ERJ-6BQJ2R2V
JLCPCB Part #
C3940977
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 330mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS