ERJ-6BQJ2R0V
MFR.Part #
ERJ-6BQJ2R0V
JLCPCB Part #
C2088373
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 330mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS