ERJ-6BQF6R8V
MFR.Part #
ERJ-6BQF6R8V
JLCPCB Part #
C4035255
Description
-55℃~+155℃ 330mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS