ERJ-6BQF5R6V
MFR.Part #
ERJ-6BQF5R6V
JLCPCB Part #
C3925725
Description
-55℃~+155℃ 330mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS