ERJ-6BQF1R3V
MFR.Part #
ERJ-6BQF1R3V
JLCPCB Part #
C2088517
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 330mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS