ERJ-3RQJ1R3V
MFR.Part #
ERJ-3RQJ1R3V
JLCPCB Part #
C3914784
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 100mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS